Вже вдруге скандал навколо професійних спортсменів України набирає обертів. На цей раз вже й Василь Ломаченко висловив свої думки з приводу статусності РПЦ в Україні. Так, як Олександр Усик після негативного шквалу критики, зайняв позицію «мовчуна» та навіть відмовився вийти у ринг із спортсменом – провінціалом, скоріш за все естафету у проросійській пропаганді було передано меншому брату – Василю Ломаченку. Український боксер, дворазовий призер Олімпійських ігор Василь Ломаченко вирішив підтримати петицію з вимогою залишити Києво-Печерську лавру у складі РПЦ в Україні. На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Instagram», Ломаченко закликав фанатів підтримати петицію на ім’я президента України Володимира Зеленського, яка має за основу «залишити в спокої» Києво-Печерську лавру. Такий меседж спортсмена викликав жорстоке обурення його підписників та гострі, а часом й доволі неприємні коментарі в сторону Василя. Переглянувши декілька сотень коментарів під опублікованим постом із петицією, ми виділили декілька найактуальніших тезисів. «Лому, походу, в ФСБ завербували», «Спортсмени ж мають бути поза політикою, чи можливо ти з Усиком під прикриттям?», «Що ж вам у тому МП пропонують таке?» – пишуть в коментарях користувачі. На нашу думку, користувачі Інтернету розумні люди та свідомо можуть розділяти патріотизм від сепаратизму. Тому на останок, хочеться написати наступне. Все потужніше російська машина розколу нарощує темпи на території України. В хід ідуть як спортсмени, так і релігійні діячі, тому нам з вами потрібно ретельно фільтрувати інформацію, яка надходить до нас. А також, не висловлювати підтримку псевдо-патріотам таким, як Василь Ломаченко. Джерело: duhovnyfront.com.ua, instagram.com/lomachenkovasiliy.
На фоні всесвітньої пандемії СOVID-19 Московський патріархат в Україні свідомо приховує реальну кількість інфікованих. Так, у Чернівецько-Буковинській єпархії РПЦ «не охоче» визнали, що у них є хворі на коронавірус священики і є такі, що й померли, проте відмовилися офіційно оприлюднити дійсну статистику. Перевіривши офіційний сайт департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, з’ясувалось, що відомство не в компетенції надавати інформацію щодо кількості хворих священників. Слід зауважити, що даного роду діяння, а саме приховування кількості інфікованих може спричинити важкі наслідки для населення України. Ще одне підтвердження цьому, а саме недотримання карантинних заходів та свідоме приховування реальної кількості інфікованих зафіксовано на Хмельниччині. Одинадцять ченців Городищенського чоловічого монастиря РПЦ виявилися інфікованими на COVID-19. За словами голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета, таке різке збільшення випадків захворювань пов’язано саме з недотриманням карантинних вимог під час Великодніх свят та поминальних днів. Це досить очевидно, адже саме церкви РПЦ знехтували карантинними обмеженнями під час Великодня. Така політика Московського патріархату викликає серйозне занепокоєння, оскільки це прямі кроки до дестабілізації ситуації у нашій державі. Джерело: oko.com.ua, duhovnyfront.com.ua.
На Закарпатті священики РПЦ натравлюють «тітушек» на українську громаду УПЦ. Так, за допомогою наших джерел ми вияснили, що в мережі Інтернет циркулює інформація про тривале переслідування української парафії в с. Присліп, Міжгірського району, Закарпатської області. На певних веб - сторінках зазначено, що громаді, яка перейшла від РПЦ до складу ПЦУ постійно не дають спокійно проводити богослужіння та всіляко перешкоджають цьому. Служителі МП ставлять замки на двері святині, а перед самою службою з двох московських парафій навколишніх сіл підвозять московських фанатиків й проплачених «тітушек». Зауважимо, що у таких діях доволі чітко можна простежити слід «кремлівських адептів», адже саме за таким напрацьованим методом кремлівські прихвостці розпочинали й на Майдані, й у Криму. Джерело: religionpravda.com.ua.
20 травня відбувся незабутній день в історії «Вікторіанського братства святого апостола Андрія Первозваного». Наші Магістри з благословення єпископа Мукачівського і Карпатського Віктора (Бедя) відвідали прикарпатське місто Стрий і прийняли участь у продовженні на території місцевої районної лікарні подячної алеї під символічною назвою «Клаптик надії». Надії на єдність українського народу, Української Помісної православної Церкви, відродження величі нашої улюбленої України! Особливий акцент було зроблено на вшануванні та підтримці наших дорогих медиків, які наразі героїчно протистоять поширенню коронавірусу COVID-19. На заході був присутній голова Стрийської районної ради Роман Козак, активісти наших партнерських організацій зі Стрийщини «Рада-Реформ», «Туристичний інформаційний центр Стрия» та «Фундація розвитку – Брама Карпат» Ольга Боднар, Роман Журавський, Михайло Шмігельський та багато інших поважних гостей.
Завдяки Братству відтепер у Стрию на подячній алеї роститиме сакура-красуня з Закарпаття!
Ще є одна приємна новина. Нашим Братством відкрито представництво у Стрию, а його керівником було призначено Романа Журавського. Новопризначений «Всечесний Пріор Стрийський» буде представляти та захищати інтереси «Вікторіанського братства святого апостола Андрія Первозваного» на території міста Стрий, Стрийського району та Львівської області. Хочемо побажати йому Божої сили та благословення у виконанні цієї почесної місії! 
Нещодавно у «Facebook» з’явився цікавий постБогдана Костюка про зірок українського боксу Усика, Ломаченка та Гвоздика, які відверто підіграють Кремлю у пропаганді примирення на кшталт «мы жебратья». Доречно згадується й Федерація бойового самбо, яку очолює кум Путіна і яка точно не залишається осторонь усіх москальських спецоперацій:
«..Обов'язково дочитайте до кінця, тоді, можливо, зрозумієте: ЩО несуть українцям через свій світогляд - Усик, Ломаченко, Гвоздик... та Федерація бойового самбо України. Зараз одні стверджують, ніби, нічого поганого в відвертих москофільських висловлюваннях чи фанатичній прихильності деяких українських спортсменів до секти "московського патріархату, - немає, адже вони: прославляють Україну, піднімають на міжнародних аренах синьо-жовтий стяг, і, взагалі, по-своєму люблять нашу Батьківщину. Інші, з точністю до навпаки: бачать в діях і висловлюваннях багатьох суб'єктів із сфери українського спорту - відверту пропаганду російської ідеології, аналогічну тій, якою кремль протягом 90-х й 2000-х вдало промивав мізки жителям Криму та Донбасу...
А що з того вийшло - ми всі добре знаємо та зараз спостерігаємо... Саме тому, всім тим хто розкидається фразами на зразок: "залиште наших спортсменів у спокої, це наша гордість, вони поза політикою...", необхідно добре зрозуміти, що з політикою наші спортсмени переплетені дуже тісно, але, на жаль, дуже часто не з українською...
Найвідомішою, і в даний час найпублічнішою фігурою серед своїх спортивних "братів і сестер по московському духу" - є Олександр Усик. Цей самий Усик - підтримує тісні зв'язки з такою собі російською православною організацією "сорок сороков", засновниками і лідерами якої - є відомі прихильники ідей російського неонацизму А. Кормухін і В.Носов. Дана організація з центром на Москві складається зі спортсменів бійцівських клубів, футбольних ультрас, всяких "православних казаков" та просто "ідейних" гопніків-хуліганів, яких навколо ідеї відновлення "православної російської імперії" - об'єдналося вже декілька десятків тисяч. Це таке собі бойове крило "РПЦ" та новітні "тамплієри" "московського патріарха" Гундяєва. Мають "сороки" свої нелегальні філіали і в Україні. І саме симпатики та члени цієї організації - беруть активну участь у силових протостояннях там, де "московському патріархату" потрібно захопити український храм, провести якусь акцію "за руський мір в Україні", захистити якогось чергового клірика-сепаратиста чи корисного москофіла-гомосексуаліста... Але це ще не все. "Сорок сороков", з якими свого часу тісно контактував відомий терорист Ігор Гіркін, активно постачає своє "православне воїнство" в "армії" "Л/ДНР".Цікаво й те, що про дану організацію, як про ультрарадикалів-екстремістів, які використовують неонацистську символіку та несуть загрозу громадському порядку "страни", заговорили і в російській держдумі. Ось так, якщо коротко, виглядає "правосла'я" і "християнська любов" у розумінні Усика. Тому потрібно чітко усвідомити, що цей тип, коли він говорить про такі поняття як "церква", "православ'я", "братні народи", "святую Русь", "істинну любов до Батьківщини", свої "рускії корні", - робить не що інше, як цілеспрямовано проповідує шовіністичну путінсько-гундяєвську терористичну ідеологію "Великоросійської імперії", в якій, звичайно, не може бути місця незалежній Україні!
Не хоче відставати в своєму україноненависництві і Василь Ломаченко, який окрім своїх відверто безглуздих антиукраїнських публічних заяв, ще й сподобився влаштуватися паламарем біля відомого українофоба, знаного в середовищі силових структур як педофіла тагомосексуаліста, так званого "митрополита Запорізького і Мелітопольського, московського патріархату" "Луки" (Коваленка).
Слідуючи за своїми друзями, палкими любителями і шанувальниками всіх московських скрєпів, не може робити публічно щось мудрого і боксер Гвоздик... Але поки що, йому вдалося привернути увагу адекватної громадськості тільки своїми примітивними висловлюваннями про "гражданскую вайну в Українє", "раскаливанія общєства" та популяризацією любові до такого ж самого примітивно-неадекватного промосковського блогера - Шарія.
А закінчити варто українськими бойовими самбістами....Федерацію яких - очолює той самий Медведчук! Хлопці із клубів бойового самбо - часті учасники різноманітних проросійських акцій в різних містах і місцях України, а кольори логотипу даної федерації, чомусь, ну-у дууже вже нагадують саме російський прапор.
У мене все.
P.S. Український спорт і уми спортсменів - негайно потрібно рятувати!!! Бо своїми симпатіями, байдужістю, відсутністю реакції та правильних дій - ми всередині країни створюємо антинаціональну армію, яка складається з потенційно правильних, фізично здорових, але не завжди обтяжених освітою, патріотичним вихованням, національною мораллю та здоровим мисленням, молодих людей......».
- +38(099)418-76-83
- pks.orthodox@gmail.com
- вул. Самійла Кішки, 3, Київ, 02000