Російські попи хочуть розповсюдити короновірус по Україні: “на заборони їм начхати”

 В інтерв’ю російському каналу «Царьград ТВ» протоєрей РПЦ Андрєй Ткачов розкритикував ідею українських чиновників проводити Великодневі таїнства дистанційно, вдома. Як підкреслює клірик, навіть у блокадному Ленінграді та в Москві під час холери храми завжди були відкриті. А заходи профілактики, які пропонують українцям, на його думку може призвести до кінця християнства. «Пасха – це свято перемоги над смертю. А тому, хто боїться смерті, ніколи ніхто не повірить, що Христос Воскрес», – заявив протоєрей Андрєй. Священик РПЦ щиро вважає Україну духовною територією Московської церкви, а тому відчуває за собою право роздавати дивні рекомендації віруючим українцям. Припускається, що аргументація Андрєя Ткачова дійсно випливає із Святого Письма. Як говорить Біблія: Мф. 17:20: «Ісус же сказав їм: істинно кажу вам: якщо ви матимете віру як зерно гірчичне і скажете горі цій: перейди звідси туди, і вона перейде; і не буде нічого неможливого для вас». Якщо так, то протоєрей, мабуть, припускає, що не всі віряни РПЦвУ мають ту саму віру як зерно гірчичне. А відтак, він мусить розуміти, що наповнення храмів людьми на Великдень таки призведе до поширення коронавірусу. А це вже справжня диверсія від РПЦ-ФСБ, задача якої максимально розповсюдити коронавірус по території України, щоб послабити нашу країну морально та економічно. Києво-Печерська та Почаївська лаври вже стали вогнищами розповсюдження хвороби. Диякон РПЦ Андрєй Кураєв вже заявляє про понад п’ятдесят хворих серед насельників Печерської Лаври. До яких відноситься і її намісник митрополит Павло (Лебідь), який у своєму відеозверненні суперечить сам собі. І попри заклики свого начальника, Московського патріарха Кіріла, уберегти вірян від зараження вірусом (про що він заявив не з власної волі, а щоб не відставати від конкурента — митрополита Тіхона), клір РПЦвУ продовжує демонстративно порушувати карантин, заявляють у Духовному фронті. Ті з нас, хто усвідомлює власну відповідальність за власне здоров’я, здоров’я родини, здоров’я мільйонів співвітчизників, мусять пам’ятати звернення першого заступника голови Синодального управління військового духовенства Православної церкви України протоєрея Тараса Мельника, який, з благословення Блаженнійшого Предстоятеля ПЦУ Епіфанія заявив в інтерв’ю «5 каналу», що перемога над епідемією – це п’ятдесят відсотків віри і молитви, та п’ятдесят відсотків реальних профілактичних дій.

Чума 2020. В храмі Дмитра Сидора спалах коронавірусу

Вчора, Ужгород потрясла новина, що в місті захворів священнослужитель та його сім'я. Про це громаду міста повідомив відомий журналіст Віталій Глагола. Як стало відомо, захворів на короновірус дяк з РПЦ Констянтин, який прислужує настоятелю храму Дмитру Сидору.Любитель “руского міра” Дмитро Сидор та наближені до нього священнослужителі московського патріархату всіляко порушували правила карантину та закликали до цього прихожан та вірян.Всі три тижні карантину, московська церква в Ужгороді була відкрита, і через неї пройшли тисячі людей.Сам Сидор нещодавно в одній із заміських саун влаштував гучне застілля на честь свого 65 — річчя.Наразі нам стало відомо, що стан здоров'я Дмитра Сидора значно погіршився — він перебуває на самоізоляції.Шановні закарпатці РПЦ зробили все для того, щоб поширити пандемію коронавірусу. Через свою впертість та тупість московський поп Дмитро Сидор підставив під загрозу життя цілого областного центру Закарпаття.

«Російська армія прийшла лікувати нас від гріхів. Це Бог її привів!»- так вважають в УПЦ МП (ФСБ)

 «Российская армия пришла лечить нас от грехов. Это Бог ее привел!» – так вважають послідовники УПЦ МП (ФСБ). І ці слова лунають у серці столиці – в Києво-Печерській Лаврі!Активісти організації «Невідомий Патріот» поспілкувались з прихожанкою УПЦ МП, під час чергової акції на території київської Лаври. Цікаво те, що ФСБшники в рясах, зазвичай, просто відганяють своїх послідовників від націоналістів, щоби «віряни» не сказали зайвого про те, які проповіді ведуть російські попи. Але не всіх вдалося вберегти від камер. Ось типова прихожанка УПЦ МП (ФСБ), яка чесно підтверджує, що на нашу землю прийшли російські війська. Але за її версією нам потрібно не відстоювати свою країну, а покаятись. Бо російські війська, які послав Бог, прийшли нас лікувати від гріхів. Поза сумнівом, не вона це вигадала. Це результат планомірної роботи ворожих спецслужб, які, спекулюючи церквою та Богом, ведуть свою антиукраїнську пропаганду. Можемо пригадати і скандальну заяву Онуфрія у 2008 році (на той момент він був митрополитом Черновецьким, а нині голова УПЦ МП): «Голодомор – это было вразумление, усмирение со стороны Господа нашей гордыни, которая восстала против себя самого, против бытия человека. Есть такое украинское выражение, немного вульгарное: “катюзi по заслузi”. Мы получили то, что заслужили» Однак це не найгірше, що втовкмачують фсбшники в рясах у голови своїм прихожанам. Вже неодноразово піднімалися свідчення того, що московські священики агітують і вербують громадян іти в так зване «апалчєніє», а по факту – бути колаборантами. Тому для нас боротьба з ворожою агентурою, що називає себе УПЦ МП, є однією з пріоритетних. Бо по суті ця структура маніпулює свідомістю сотень тисяч громадян України. В результаті бачимо в кращому випадку таких жіночок, що сприймають ворожу армію як таку, що послав Бог для нашого спасіння. А в гіршому випадку отримуємо чергових колаборантів, які беруть зброю в руки або працюють на розвідку ворога. Маємо щонайменше послабити вплив російської церкви та вигнати її з головних святинь України (зокрема Києво-Печерської Лаври). А в ідеалі – маємо вигнати її з України назавжди. Але для цього потрібна максимальна мобілізація націоналістів і просто небайдужих патріотів. Тільки завдяки масовому тиску зможемо зробити це!

Священник з Почаєва називає українських воїнів “убийцами Донбасса” і присвячує вірші терористам

22 жовтня у Києві на мітингу РПЦ в Україні (УПЦ МП) під Офісом президента “засвітився” священник з Почаєва Олександр Марценюк, пише тернопільський новинний портал “За Збручем”. “Батюшка Олександр не тільки вміє горланити у мікрофон про “згубу християнської душі” від ідентифікаційних кодів та  маневрувати юрбою бабусь, а й пише поетичні  рядки проросійським терористам”, – йдеться у публікації. Оцінити творчість о. Олександра Марценюка на українських сайтах не вдасться, а от на російському релігійному ресурсі “Москва – Третій Рим” якраз. “Вірша “ОБНІМІТЬСЯ” О.Марценюк  написав 9 лютого 2017 року, “дізнавшись про вбивство “Гіві”, воїна Михаїла”, як його називає автор. Саме так, священник РПЦвУ, який мешкає у Почаєві, присвячує співчутливу поезію ліквідованому терористу Михаїлу Толстих, командиру загону  “Сомалі””, – пише “За Збручем”. Про далеко не проукраїнські погляди почаївського священника свідчать і його коментарі на цьому ж російському порталі “Москва – Третій Рим”. “Мріє О.Олександр про об’єднання “Русских земель под рукой православного монарха”, вважає “Центральну Україну і далі до Росії російською землею”, називає українських воїнів не інакше як “убийцами Донбасса” та усім серцем вболіває за перемогу “ДНР/ЛНР””, – зазначає автор публікації.

Митрополит Епіфаній закликав до молитви за священиків: «Ми одне тіло у Христі»

 Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній закликав молитись за духівників та їхнє служіння, бо тільки з вірою в Господа та підтримкою одне одного можна пройти випробування.  «Ми завжди наголошували на тому, що наша Православна Церква України – з народом. І в умовах виклику ми знову відчуваємо цю потребу єдності та взаємодопомоги. Тож помоліться за своїх духівників, за їхнє служіння, підтримайте їх та храми у потребах, зателефонуйте своєму священнику, напишіть у месенджері, підтримайте його і парафію у цей складний час. Бо ми – одне тіло у Христі. Ми разом творимо нашу Церкву і робимо це на основі Любові – до Бога і до ближніх», йдеться на сторінці Митрополита Епіфанія у Facebook. «Тисячі священників Православної Церкви України, серед них військові та медичні капелани, у містах і селах по всій країні, у храмах і біля них у цей непростий час продовжують творити молитву, звершують і будуть звершувати святу Євхаристію за всіх і за все». Предстоятель ПЦУ зазначив, що священики дбають про те, аби здійснювати своє служіння відповідно до карантинних заходів і, водночас, продовжують опікуватись духовним здоров’ям своїх громад.

«З вірою в Господа і підтримкою одне одного ми пройдемо випробування, як не раз Церква і народ проходили різноманітні випробування у минулому. Нехай Господь по вірі нашій та по милості Своїй подасть усім нам здоров’я духовне і тілесне, якнайшвидше допоможе подолати згубну хворобу та нехай збереже нас в любові один до одного», – підсумував Митрополит Епіфаній.